Akkuş Evden Eve Nakliyat

Akkuş’dan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Akkuş’a Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Akkuş Evden Eve Nakliyat ve Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz için bizlere ulaşınız.

Akkuş’tan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Akkuş’a Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Akkuş Evden Eve Nakliyat işlemleriniz itinayla yapılır. Ordu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlerin eşyalarını taşımaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Ordu bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız. Akkuş Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi için :

0 535 567 1230 – 0 534 459 0227

AKKUŞ EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLEMLERİ

Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyit edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz demonte işlemleri sonrasında paketleme işlemleriyle devam eder. Ordu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak taşıma işlemleriniz itinayla paketleme işlemine geçilir.

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.
Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel istifçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır.

Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montalamasını yapar. diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır.

Ordu için Akkuş Evden Eve Nakliyat işlemleriniz itinayla yapılır. Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz itinayla yapılır. Akkuş Evden Eve Nakliyat ve Ordu Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.