Giresun Evden Eve Nakliyat - Giresun Eşya Taşıma - Giresun Nakliyat - Giresun Taşımacılık - Giresun Nakliyecilik

Giresun Evden Eve Nakliyat

Giresun’dan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun’a Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Giresun Taşımacılık ve Nakliyecilik firması olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Giresun Evden Eve Nakliyat ve Giresun Eşya Taşıma işlemleriniz için bizlere ulaşınız.

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Giresun bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız.Giresun Evden Eve Taşıma işlemleriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi için :

0 535 567 1230 – 0 534 459 0227

GİRESUN EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLEMLERİ

Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyit edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Giresun Evden Eve Taşıma demonte işlemleri sırasında eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için özenle ve dikkatle işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Giresun Eşya Taşıma şirketi olarak paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.

Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Giresun Taşımacılık ve Giresun Nakliyecilik şirketi olarak yükleme işlemleri sırasında istiflerken eşyalarınızın bize teslim ettiğiniz halde sizlere teslim etmek için özel istifçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır. Giresun Evden Eve Nakliyat işlemleriniz sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için firma olarak azami dikkat gösteriyoruz.

Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montalamasını yapar. diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır.

Giresun Evden Eve Nakliyat işlemleriniz itinayla yapılır. Giresun Evden Eve Taşıma işlemleriniz itinayla yapılır. Giresun Evden Eve Nakliyat ve Giresun Evden Eve taşıma işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.