sinop evden eve nakliyat - sinop nakliyat - Eşya Taşıma - Sinop Eşya Taşıma

Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop’tan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sinop’a Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Sinop Evden Eve Taşımacılık ve Sinop Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bizlere ulaşınız.

Ordu Evden Eve Nakliyat firması olarak Sinop içi nakliyat firmamız hizmet vermektedir.

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Sinop nakliyat bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi için :

0 535 567 1230 – 0 534 459 0227

SİNOP NAKLİYAT İŞLEMLERİ

Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Sinop Evden Eve Taşımacılık olarak demonte işlemleriniz sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için extra çaba sarf edilir.

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.
Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel istifçi personelimiz sinop evden eve nakliyat eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır. Sinop Nakliyat firması olarak işlemler esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için azami dikkati firma olarak gösteriyoruz.

Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montalamasını yapar, diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır. Sinop Evden Eve Nakliyat işlemleriniz bu işlemler sonrasında sizin memnuniyetiniz doğrultusunda teslim edilir.

Sinop Eşya Taşıma işlemleriniz itinayla yapılır. Sinop Evden Eve Taşımacılık işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.