Ordu Eşya Taşıma - Fatsa Evden Eve Nakliyat - Ordu Nakliyat

Fatsa Evden Eve Nakliyat

Fatsa’dan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Fatsa’ya Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Ordu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlerin eşyalarını taşımaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Fatsa bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız. Ordu Evden Eve Nakliyat şirketimizden taşıma işlemleriniz için hizmet almak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Fatsa Evden Eve Taşımacılık işlemleriniz itinayla yapılır.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi için :

0 535 567 1230 – 0 534 459 0227

Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyit edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Ordu Evden Eve Nakliyat firması olarak demonte işlemleri sırasında eşyalarınızın bize teslim ettiğiniz halini koruması için azami dikkati gösteriyoruz.

FATSA EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLEM PROSEDÜRÜ

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.
Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Fatsa Evden Eve Nakliyat olarak özel istifçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır.

Ordu Evden Eve Nakliyat olarak en önem verdiğimiz husus eşya boşaltma işlemi sırasında eşyalarınızı özenle taşıyarak eşyalarınıza zarar vermemeye gayret göstermektir. Profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Fatsa Evden Eve Nakliyat adlı firmamızın mobilyacı personeli gerekli mobilya montalamasını yapar. diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır. Ordu Eşya Taşıma işlemlerinizi bitirdikten sonra siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Fatsa Evden Eve Taşımacılık işlemleriniz için bizimle iletişime geçin.

Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz itinayla yapılır. Fatsa Evden Eve Nakliyat ve Ordu Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.