Ordu evden eve nakliyat - ordu eşya taşıma

Ordu Evden Eve Nakliyat

Ordu’dan Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu’ya Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Ordu Eşya taşıma için Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Ordu bölgesinde sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız. Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyit edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır.

Ordu evden eve nakliyat Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar.

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel istifçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar.

Ordu evden eve nakliyat Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır. Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montalamasını yapar, diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar. (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra,gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır. Gerekli detayları sözleşme sayfamızdan görebilirsiniz.

Ordu eşya taşıma Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel istifçi Ordu eşya taşıma personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır.

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.

5 Yorum

 • Ahmet Gürbüz

  Ordu Evden Eve Nakliyat firmasına taşıma işlemlerimiz yaptırılmıştır. Taşıma ekibi oldukça profesyonel ve titiz çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim.

 • Yiğit Çubuk

  Taşıma işlemlerinizi hiç tereddüt etmeden arkadaşlara verebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ederim!

 • Pınar Yılmaz

  Ev taşıma işlemlerimizi tüm profesyonelliğiyle kısa bir sürede titizce hallettiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Emre Korkmaz

  Aklınızda hiç şüphe bulunmadan güvenli bir taşıma istiyorsanız Ordu Evden Eve Nakliyat kesinlikle bu ihtiyacınızı giderecektir!

 • Osman Çetin

  Taşıma işlemlerinizi eşyalarıma ne olacak korkusu yaşamadan geçirmek istiyorsanız Ordu Evden Eve taşımacılık ile anlaşmanızı öneririm.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir