Ünye Evden Eve Nakliyat

Ünye’den Türkiye’ye yada Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ünye’ye Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyoruz. Ünye Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz itinayla halledilir.

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe taşınacağınız firmanın kaliteli ve köklü bir firma olması en önemli etkenlerden biridir. Ünye bölgesinde Ünye Evden Eve Nakliyat sağlam referanslara dayanan geçmişimizi size güven tablosu olarak sunmaktayız.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talebi için :

0 535 567 1230 – 0 534 459 0227

ÜNYE EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLEM PROSEDÜRÜ

Eşyalarınız; verdiğiniz kısa bilgilendirmenin ardından özel ücretsiz ekspertiz servisimiz tarafından ayrıntılı olarak teyit edilmektedir. Gerekli aracın, personelin ve ambalaj malzemesinin teyidinden sonra gerekli fiyatlandırma işleri görüşülür. Üzerinde anlaşılan gün ve saat itibariyle araç ve personelimiz adrese yanaşır. Mobilyacı personelimiz mobilya demontesi‘ne başlar diğer personellerimiz tarafından beyaz eşyalar ve avize, plazma tv ve harici aydınlatma araçlarının demontesine başlar. Ordu Evden Eve Nakliyat şirketi olarak demonte işlemlerini itina ile yapılır.

Paketleme personellerimiz bu sırada ev içerisindeki tüm eşyaların (Mobil, Beyaz eşya, Koltuk takımı, Kanepe vs.) paketlemesine başlar anlaşma dahilindeyse yük asansörümüz gerekli yere (Balkon, Pencere vs.) Kurulur.
Bu işlemler tamamlandıktan sonra yükleme işlemi başlar. Özel istifçi personelimiz eşyaların araç içinde seyir halindeyken zarar görmemesi için gerekli yerleştirmeyi yapar. Özel hava almayan rutubetsiz kapalı kasalarda eşyalarınız gideceği adrese yanaştırılır. Ordu Evden Eve Nakliyat olarak teslimat sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için extra bir gayret gösterilir.

Ordu Evden Eve Nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınızı itinayla ve güvenle taşıyoruz. Eşya boşaltma işlemi başlar, profesyonel ekip eşyalarınızın gerekli yerleştirmesini (oda, oda) yapar ve monte aşaması başlar. Mobilyacı personelimiz gerekli mobilya montalamasını yapar. diğer personellerimiz beyaz eşya ve gerekli diğer elektronik eşyaların kurulumunu yapar (Uydu ve Doğalgaz Hariç). Ambalaj malzemeleri sökülüp, araç temizliği bir sonraki iş için yapıldıktan sonra gerekli iş ücreti nakit veya kredi kartı olarak alınır ve ekip adresten ayrılır. Ünye Evden Eve Nakliyat işlemleri sonrası sizlerin memnuniyeti bizleri memnuniyeti için yeterlidir.

Ordu Eşya Taşıma işlemleriniz itinayla yapılır. Ünye Evden Eve Nakliyat ve Ordu Evden Eve Nakliyat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.